خدمات

خدمات ورزشی
صفحه 1

در حال بارگذاری 50 رکورد بعدی

استخر بلوط ولنجک

آدرس: خیابان ولنجک-خیابان یمن-بالاتر از چهارراه مقدس اردبیلی-سمت چپ-باغ کشاورزی-مجتمع بلوط استخر روباز بلوط ولنجک----- در گرمای تابستان شنا کردن به سیستم بدن برای خنک ماندن در طول روز کمک می کند، استخر روباز بلوط ولنجک با مساحتی در حدود ۱۰۰۰ متر و امکانات ویژه خود یکی از بهترین استخرهای منطقه ولنجک است . شما می توانید در استخر بلوط ولنجک از امکانات ویژه آن مانند حمام آفتاب، رستوران و ... استفاده کنید . همچنین استخر بلوط ولنجک دارای محیطی تمیز وکاملا بهداشتی است که لذت شنا دراین استخر را دو چندان می کند.

استخر معتمدی کارگران

آدرس: تهران- خیابان محمد بخارایی(خزانه) - بالاتر از ترمینال جنوب - رو به روی بیمارستان ولی عصر ۵۵۳۱۷۴۵۱---- استخر و سونای کارگران در باشگاه شهید معتمدی واقع در خزانه یا همان خیابان بخارائی است که ساعت هایی طولانی را می توانید به شنا و سونا بگذرانید و از زیبایی و و آرامش استخرکمال استفاده را ببرید و از هر جهت خستگی خود را در کنید.

استخر نارسیس تهرانپارس

آدرس: تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین--- یک روز لذت بخش در استخر نارسیس

استخر آفتاب انرژی اتمی

تهران ، خیابان شیخ بهایی ، خیابان آزادگان ، انتهای خیابان ۲۴ غربی --- توضیحات بیشتر : مجموعه فرهنگی ورزشی میلاد متشکل از مجموعه آبی ، سالن توپی ، بدنسازی ، تالار و رستوران و زمین چمن می‌ باشد.

مجموعه ورزشی زیتون شهرک غرب

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، نبش کوچه نورانی ویژگی های مجموعه بزرگ فرهنگی هنری ورزشی زیتون مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی زیتون واقع در شهرک غرب یکی از بزرگترین و مدرن ترین مجموعه های ورزشی غرب تهران بوده و دارای امکاناتی شامل: استخر بزرگسال استخر کودکان سونا، جکوزی، حوضچه آب سرد، اتاق اکسیژن، اسپینینگ در آب

استخر زیتون میدان فتح

آدرس:تهران، میدان آزادی- بزرگراه آیت الله سعیدی-ضلع شرقی میدان فتح-روبروی باند فرودگاه از جمله تفریحات سالمی که بسیاری از خانم ها و آقایان به آن علاقه دارند ، ورزش های آبی و شنا است. استخرهای زیادی در تهران وجود دارند که همه روزه تعداد بالایی افراد از آن ها استفاده می کنند، اما فقط تعدادی از این استخرها مجهز و با امکاناتی کامل هستند. استخر زیتون هم یکی از استخرهای خوب و مجهز تهران است که برای شما همکاران عزیز پیشنهاد ویژه دارد.

مجموعه ورزشی انقلاب

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب یا باشگاه انقلاب در سال ۱۳۳۷ راه اندازی گردید .این مجموعه با نگاهی به موقعیت جغرافیایی ویژه خود، از هوای پاک شمال تهران برخوردار است . درب جنوبی این مجموعه به اتوبان نیایش ، از سمت شرق در کنار بوستان ملت ، درب غربی آن در خیابان سئول و درب شمالی آن در خیابان نمایشگاه بین‌المللی تهران است. این مجموعه با گستره نزدیک به یک میلیون متر مربع، که بیش از نیمی از آن فضای سبز است و نیمی دیگر فضاهای گوناگون سرپوشیده و روباز ورزشی است، از مهم‌ترین ورزشگاه‌های موجود در ایران و خاورمیانه و در دنیا کم مانند است. جاده تندرستی این مجموعه به طول حدود 2500 متر است که زمین‌های گلف را نیز در بر می‌گیرد. مناظر زیبای زمین‌های گلف، درختان بزرگ اطراف جاده که به شکل تونل سبز خودنمایی می‌کنند ، این جاده را به محیطی زیبا برای پیاده روی تبدیل نموده است .

در حال بارگذاری 50 رکورد بعدی