اخبار

مجموعه رویدادها، تازه ها و اخبار
نمایش در هر صفحه
30 3 00
آموزش بورس برای سرمایه گذاری در بورس

در سال‌های اخیر، بازار بورس به یکی از گرم‌ترین بحث‌های مردم تبدیل شده است و بیشتر افراد در هر سطح مالی به دنبال وارد شدن به این بازار و همچنین مشتاق برای بحث‌های آموزش بورس بودند. در این مقاله قصد داریم برای افراد تازه‌کار در بورس اطلاعات مفیدی ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

30 3 00
 هتل ‌داری در ایام کرونا!

در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی مشکلاتی که برای هتل ‌داری در ایام کرونا رخ داد صحبت کنیم و با ارائه راهکارهایی به زنده نگاه داشتن کسب و کارتان در این دوران کمک کنیم.

30 3 00
نحوه‌ی تامین نیروی انسانی برای شرکت‌ ها

آیا پیدا کردن افراد مناسب برای شرکت‌مان کار ساده‌ای است؟ چگونه می‌توانیم بهترین، لایق‌ترین و ماهرترین افراد را استخدام کنیم؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا در تامین نیروی انسانی شرکت ها، بهترین‌ها را استخدام کنید.

30 3 00
چالش‌های صنعت بیمه در کرونا و راه‌های عبور از آن

همانطور که حتماَ می‌دانید، بيمه قراردادی است بین شرکت بیمه‌گر و افراد یا شرکت‌های بیمه‌ شده، که بیمه‌گر تعهد می‌کند در برابر مقدار پولی که فرد يا شرکت به او پرداخت می‌کند، زيان وارد شده به بيمه‌گذار را در پی حوادث ناخواسته جبران کند. اما با شیوع کرونا که زندگی افراد و اکثر کسب‌وکارها با مشکل مواجه شدند، وضعیت صنعت بیمه در کرونا با چه مشکلاتی مواجه شد؟